logo-ns-international
de-jong-intra-treinreizen-logo
treinrondreis-logo
omio-treinreizen-logo
tui-treinvakantie-logo-update

Treinreis Provenchères-et-Colroy vergelijken

Op zoek naar goedkope treintickets naar Provenchères-et-Colroy? Deze natuurrijke Franse reisbestemming bezoek je gemakkelijk met de trein. Op reis gaan per trein is iets wat steeds meer Nederlanders ondernemen. Geen zwarte zaterdagen en kilometerslange files, kwalitatief goede stoelen waar je ook je benen kunt strekken, je beschikt over een prachtig uitzicht tijdens de rit en jij bent helemaal fit en uitgeslapen als je aankomt in Frankrijk. Ook is een vakantie per trein een milieubewuste keuze. Via treinvakantievergelijken.nl verstrekken we nuttige info over het reserveren van treinkaartjes naar Provenchères-et-Colroy vanaf onder andere Arnhem, Rotterdam Centraal, Eindhoven, Utrecht Centraal, Den Haag Centraal, Station Amsterdam Centraal. Eveneens tref je praktische tips voor het boeken van voordelige kaartjes, treinschema’s en aanvullende tips over deze vakantiebestemming.

  • Dankzij een treinverbinding reis je ongestoord naar Provenchères-et-Colroy (Frankrijk).
  • Reis vanaf stations zoals Station Breda, Station Den Haag HS, Zwolle, Treinstation Groningen, Station Nijmegen, ‘s Hertogenbosch Centraal, of jouw lokale treinstation.
  • In Frankrijk gaat het reizen vooral met de SNCF (www.sncf.com).
  • Eventueel kun je ook reizen met: TER, InterCité, TGV, Eurostar, ICE, Renfe-SNCF en Cooperación, Thalys, Intercités de Nuit.
  • Wil je meer bekijken van dit land? Dan kan je Interrailen met de Frankrijkpas (tarieven gemiddeld €127).
treinkaartje-provencheres-et-colroy-frankrijk-kopen

Goedkoop treinticket Provenchères-et-Colroy boeken

De trein is een heerlijk vervoermiddel. Je hebt hier royale stoelen en draadloos internet. Er zijn vrijwel geen beperkingen rondom bagage en je kunt tot kort voor vertrek het station betreden. Al reizende geniet je van de geweldige omgeving. Je komt fit en vitaal aan op het treinstation van Provenchères-et-Colroy-Centraal, in het hart van de stad. Een uitstekende vervoermiddel voor een weekend weg, citytrip of zomervakantie. In de volgende opsomming vertellen we in vijf stappen hoe je een goedkope treintickets kunt boeken.

Stappenplan voor een treinticket kopen naar Provenchères-et-Colroy (Frankrijk)

  1. Zoek- en boekingsplatform kiezen

    Een aantrekkelijk treinkaartje bestellen naar Provenchères-et-Colroy is moeiteloos te realiseren. Bekijk daarvoor een handige Omio, Thetrainline.com of Treinreiswinkel. Ook kun je boeken bij NSInternational en de landelijke spoorwegmaatschappij van Frankrijk (SNCF). Treinritten in Frankrijk kunnen gereserveert worden via www.diplomatie.gouv.fr of door het klantenservicenummer 0033184943635.

  2. Datum en station van vertrek kiezen

    Selecteer vanaf welk treinstation jouw treinreis zal aanvangen. Een goede locatie om vanaf te vertrekken is Amsterdam, of Utrecht Centraal. Tevens zijn er mogelijkheden vanaf een treinstation in de buurt. Denk aan Akkrum & Tiel. De website bekijkt dan de snelste en goedkoopste route vanaf jouw adres. Bepaal ook de dag en het tijdstip van vertrek en een datum dat je wilt terugreizen (retourticket).

  3. Passagiers toevoegen

    Selecteer het aantal reizigers en kies per passagier de leeftijd. Voor de kleintjes profiteer je vaak van de kinderkorting. Ook voor senioren is er soms ook een aantrekkelijke seniorenkorting. Reis je zakelijk of heb jij een treinpas, ledenpas of kortingskaart? Voeg deze dan toe voor actuele tarieven.

  4. Trajecten en reisroutes kiezen

    Het algoritme etaleert nu de beste treintrajecten en een kostenindicatie. In een oogopslag zie je de goedkoopste treinreis. Je kunt de routes verder filteren op de vertrektijd, de gemiddelde reistijden, waar en hoe vaak je moet overstappen en de treinvervoerders. Op die manier boek je eenvoudig de beste of snelste treinroute naar Provenchères-et-Colroy. In sommige gevallen zal het systeem geen routes vinden. Je moet dan zelf onderzoek doen en losse kaartjes kopen. Diverse vergelijkingswebsites bieden ook routes inclusief andere manieren van openbaar vervoer zoals bus, tram, metro of taxi.

  5. Extra’s en bevestiging

    In stap 5 kan je pakketten en uitbreidingen kopen. Je kunt kijken naar zo’n 1e klas ticket met extra privacy in een stiltecoupé. Bij sommige vervoerders is zitplaatsreservering mogelijk. Kies voor een plekje aan het raam, plekken naast- of tegenover elkaar of een plekje in een compartiment of cabine. Huisdieren en fietsen kunnen vaak mee maar vergen soms een apart ticket. Je kan vervolgens de tickets op de juiste naam zetten (persoonsgegevens). De treintickets krijg je per mail (advies: in sommige landen raden we een geprinte versie aan). De rekening kun je betalen met iDeal, Creditcard, Apple Pay of Paypal.

De snelste en goedkoopste tickets voor de trein naar Provenchères-et-Colroy boeken?

Bekijk tijden en tickets (enkele reis of retourtje) en boek jouw kaartjes via internet

Op vakantie met de trein naar Provenchères-et-Colroy (Frankrijk)

Zodra je onderweg bent kom je op een mooie manier in aanraking met de omgeving van Frankrijk. Dit land heeft plusminus 60 miljoen volksgenoten (april 2024). Een absolute aanrader is hoofdstad Parijs. Een heerlijke reistijd voor een treinvakantie in Provenchères-et-Colroy is mei, juni en september. De gemiddelde jaartemperatuur komt hier uit op 17,2 graden °C (zeeklimaat). De warmste maand is juli (zo’n 28,3 graden celsius) en de meest frisse periode is januari (doorgaans 9,1 graden °C). Houd rekening met de nationale feestdag: 8 mei Feest van de Overwinning, 14 juli Bastille dag. Dit is een prettige Franse omgeving om een paar dagen te verblijven. Een goede keuze voor een pakketreis, stedentrip, kerstvakantie, voorjaarsvakantie, meivakantie, midweek, weekendje weg, zomervakantie. Loop rond in het mooie centrum met mooie gebouwen en gezellige winkels. Proef ook de typische Franse delicatessen in de restaurants en cafés. In de omgeving zijn veel dagtrips en uitjes te boeken. Ook kan je hier heel fraai fiets- en wandeltochten maken, hardlopen, racefietsen en workshops volgen.

  • Uitgerust aankomen op het perron.
  • Toeristische dorpjes in de omgeving bekijken.
  • Een prachtige groene omgeving voor eindeloze wandelingen en urenlange fietstochten.
  • Bekijk ook veel bezochte bezienswaardigheden zoals: Roussillon en Sentier des Ocres.
  • Franse campings, appartementen, B&B’s, glampings, bungalows, hotels hebben een goede verbinding met het OV (bus, taxi, deelfiets, metro).
  • Soms vind je een luxe verzorgde treinvakantie met ontbijt, volpension, halfpension of zelfs all-inclusive.

Veel gekozen vertrekstations in april 2024

Het leuke van een internationale treinreis dat alle bestemmingen te bereiken zijn per rails. De vakantie naar Provenchères-et-Colroy per trein kan in principe beginnen bij ieder NS-station met een OV-chipkaart. In de bijgaande lijst bespreken we meer informatie over de grotere intercity stations in Nederland. Bekijk ook meer informatie over eerste klas en tweede klas treinkaartjes boeken voor Laboissière-en-Thelle, Lussac-les-Châteaux en Hrpelje-Kozina.

  1. Utrecht Centraal: goede aansluiting met populaire intercity’s, sprinters en snelbussen.
  2. Amsterdam Centraal: verbonden met veel stations.
  3. Rotterdam Centraal: voldoende horeca in de nabije omgeving.
  4. Den Haag Centraal: gemakkelijk doorreizen per bus, auto, taxi of OV-fiets.
  5. Schiphol Airport: genoeg parkeermogelijkheden.
  6. Leiden Centraal: vertrekmoment in de ochtend, middag en avond.
  7. Breda: er zijn medewerkers aanwezig achter de loketten.
  8. Eindhoven Centraal: recent verbouwd / gerenoveerd en erg goed toegankelijk.
  9. ’s Hertogenbosch (Den Bosch): vertragingen worden vroegtijdig gecommuniceerd.
  10. Nijmegen: van verschillende kanten te bereiken.
  11. Arnhem Centraal: verbonden met veel stations.
  12. Amersfoort Centraal: goed te bereiken met andere OV opties.
  13. Haarlem: gemakkelijk te bereiken per fiets, auto of taxi.
  14. Zwolle: een hele aantrekkelijke dienstregeling.
  15. Delft: duidelijke bewegwijzering.

Check ook: Dordrecht, Schiedam, Zaandam, Gouda, Tilburg, Groningen, Almere, Hengelo, Zutphen, Hoofddorp, Maastricht, Zaandam en Ede / Wageningen, Roermond, Alkmaar, Roosendaal, Venlo, Enschede.

treinvakantie-provencheres-et-colroy-vergelijken

De beste treinticket winkels vergelijken

Zelf treintickets kopen naar Provenchères-et-Colroy doen we steeds vaker via internet. Zo kan je kiezen voor innovatieve reserveringsplatformen die het aanbod van allerlei bedrijven vergelijken. Zo vergelijk je alle trajecten, routes en prijzen in 1 omgeving. Eventueel kun jij ook reserveren via de nationale spoorwegen Frankrijk (SNCF). Een alternatief is reizen met een treinpas (bijvoorbeeld Interrail). In het stukje hieronder bekijk je de meest populaire reisorganisaties en ticketvergelijkers.

  1. Omio: handige App voor het plannen en boeken van reizen binnen EU.
  2. Thetrainline: handige website die de goedkoopste treinreis uitrekent.
  3. NSinternational.com: 24/7 betrouwbare en persoonlijke service
  4. www.sncf.com: treinkaartjes kopen via de openbare spoorwegen.
  5. Treinreiswinkel.nl: de aanbieder van compleet georganiseerde treinrondreizen in heel Europa.
  6. Treinrondreis.nl: de mooiste last minutes, rondreizen en stedentrips met de trein.
  7. Interrail: met 1 pas reizen door meer dan 33 landen.
  8. Green Tickets: reis door Europa op een klimaatneutrale manier.
  9. TUI: een compleet aanbod aan pakketreizen online inzichtelijk.
  10. De Jong Intra: ervaren touroperator met een ruim aanbod georganiseerde treinvakanties.
  11. Booking.com: de mooiste hotels vlakbij het station.

Belangrijke informatie over treinreizen naar Provenchères-et-Colroy

Het Franse railnetwerk wordt voor een groot deel geëxploiteerd door Franse Nationale Spoorwegmaatschappij (SNCF). Intercity tickets zijn vindbaar op www.sncf.com of door een telefoontje te plegen naar 0033184943635. Eventueel kan je ook gaan voor (internationale) treinen als TER, InterCité, TGV, Eurostar, ICE, Renfe-SNCF en Cooperación, Thalys, Intercités de Nuit. Je kunt verder reizen via grote treinstations zoals Parijs, Lille, Strasbourg, Lyon, Bordeaux, Montpellier, Marseille, Toulouse. Nationale luchthavens zoals Parijs (PAR), Nice (NCE) en Bordeaux (BOD) zijn goed te bereiken (bijv. voor je terugweg). De afstand tot hoofdstad Parijs is zo’n 430 kilometer (3 uur en 20 minuten reistijd). In de winkels betaal je met de Euro (EUR). De nationale feestdag is 8 mei Feest van de Overwinning, 14 juli Bastille dag. Men is hier behoorlijk religieus: rooms-katholiek. Veel mensen spreken hier Frans. Stopcontact type C + F wordt gebruikt. De stroomsterkte is met 230 Volt vergelijkbaar met Nederland. De actuele tijdzone is UTC+02 (geen tijdsverschil). Het telefoonnummer begint hier met +33. Heb je een ongeluk gehad? Bel 112. Wil je iets anders weten? Hiervoor verwijzen we je naar de website van de overheid: www.diplomatie.gouv.fr. Het adres van de Nederlandse ambassade in Frankrijk is: 7-9 Rue Eblé, 75007, Paris. Via ons platform bieden we ook meer details over Fietsvakantie.

LandFrankrijk
Temperatuur (gemiddeld)17,2 graden celsius °C
TalenFrans
Betalen metEuro (EUR)
Regionale spoorwegmaatschappijFranse Nationale Spoorwegmaatschappij (SNCF)
Online ticket-winkelwww.sncf.com
Telefonisch reisadvies0033184943635
Trein soortenTER, InterCité, TGV, Eurostar, ICE, Renfe-SNCF en Cooperación, Thalys, Intercités de Nuit
Drukst bezochtste stationsParijs, Lille, Strasbourg, Lyon, Bordeaux, Montpellier, Marseille, Toulouse
InterrailenFrankrijkpas (vanaf €127)
Veel bezochte bezienswaardigheidRoussillon en Sentier des Ocres

Bekijk de mooiste treinrondreizen in Frankrijk

Zoek lopende aanbiedingen en bestel de voordeligste tickets online voor openbaar vervoer in Provenchères-et-Colroy

Interrailen in Frankrijk

Het interrail pas systeem is een speciaal treinticket waarmee je onbeperkt kunt treinen in Frankrijk en ruim 30 andere landen. Bij de reguliere treinen kan je zonder reserveren instappen op vertoon van jouw Interrail Pas (via App op je telefoon). Let op: voor sommige treinen zoals de populaire hogesnelheidstrein (HSL) of slaaptrein moet je apart een stoelreservering doen. Een zitplaats reserveren is in dat geval niet inbegrepen. Je betaalt daarvoor een apart tarief. Door de fraaie Interrail App kan je op elk moment reizen inkopen, je hele reis plannen en stoelen reserveren. Het voordeel van Interrail is dat je niet gebonden bent aan een afgesproken vertrektijd. Je kunt gaan en staan waar je wil Interrailen naar Provenchères-et-Colroy is dus heel aantrekkelijk. Juist als je later nog wilt doorreizen naar andere locaties in Frankrijk of bezienswaardigheden zoals Roussillon en Sentier des Ocres. De Frankrijkpas worden aangeboden vanaf €127. De Interrail Global Pass (geldig in 33 Europese landen) zijn te bestellen vanaf €185.

  • Reizen via 40 spoorwegmaatschappijen in 33 landen.
  • Leer nieuwe mensen, steden en landen kennen.
  • Met jouw Frankrijkpas (te betellen vanaf €127) reis je onbeperkt door Frankrijk.
  • Met de Interrail Global Pass reis je onbeperkt door Europa.
  • Voor nachttreinen en internationale treinen moet je een aparte reservering doen.

Onze top-5 tips voor goedkope treinkaartjes naar Provenchères-et-Colroy kopen

Treintickets bestellen naar station Provenchères-et-Colroy centrum doen we steeds meer online. De kosten kunnen elk moment veranderen. In de volgende opsomming delen reisexperts tips en adviezen hoe je goedkoper uit kunt zijn (op zaterdag 20 april 2024).

  1. Wacht niet te lang met boeken: hoe eerder je boekt hoe lager de prijs.
  2. Wees flexibel: kaartjes buiten de spits en doordeweeks zijn goedkoper.
  3. Kies een langzamere route: stap niet in een hogesnelheidstrein en neem een route met overstap.
  4. Aanbiedingen en kortingsacties: bekijk regelmatig de website van de Franse spoorwegmaatschappij voor extra korting.
  5. Kindervoordeel en 50 plus voordeel: speciale lage tarieven voor kinderen en oudere reizigers in 2024.

Alles wat je moet weten over vakantie met de trein

Bij welke vervoerders kan ik treinkaartjes kopen voor Provenchères-et-Colroy?

Treintickets naar Provenchères-et-Colroy in Frankrijk zijn verkrijgbaar bij NS International of de Franse Nationale Spoorwegmaatschappij (SNCF). Het telefoonnummer is 0033184943635. Soms is er niet altijd een goede route beschikbaar. Dan kun je gebruik maken van boekingsplatforms zoals Thetrainline of Omio. Deze zoekmachines analyseren routes en prijsindicaties van tienduizenden treinmaatschappijen van bestemmingen in de EU.

Vanaf welke stations kan ik reizen naar Provenchères-et-Colroy?

Jouw vakantie begint bij het NS-station om de hoek. Je kunt zonder moeite starten met de vakantie op zo’n beetje ieder station. Je kunt denken aan Dalen, Hoofddorp en Rheden. Veel van de treinverbindingen naar Provenchères-et-Colroy beginnen vanaf het centraal station van Amsterdam. In aanvulling hierop: ook Den Haag, Amersfoort, Arnhem, Apeldoorn, Breda en Rotterdam, Hilversum, Deventer, Utrecht, Hengelo zijn populaire Nederlandse internationale intercity-stations waar je prima verder kunt reizen met o.a. de ICE, internationale intercity, Eurostar, Nightjet, TGV.

Hebben kinderen recht op extra korting?

De trein is een prima vervoermiddel voor een vakantie met kinderen. Een kind kan tijdens de reis kleuren, rondlopen of filmpjes kijken. De allerkleinste kinderen reizen meestal gratis. De tieners kunnen gunstig meereizen dankzij railrunner kinderkorting. Deze korting maakt het nog leuker om met (klein)kinderen via het spoor op vakantie te gaan. De actuele korting voor kinderen kan weer afwijken per aanbieder en leeftijd. Zie www.diplomatie.gouv.fr voor de juiste kindertarieven en regels.

Zijn er ook speciale nachttreinen?

De nachttrein is een uitstekende manier van internationaal reizen. Je bespaart hiermee vaak een hotelovernachting. De slaaptrein is gemaakt om je uitgerust op de bestemming te brengen. Er wordt veel comfort geboden en je beschikt over diverse voorzieningen. Denk dan aan faciliteiten zoals: bedden, een comfortabele ligstoel, een douche en toilet en een ontbijt aan boord. Op diverse trajecten zijn er mogelijkheden voor de speciale autotrein.

Kan ik mijn fiets of meenemen in de trein?

Een eigen fiets meenemen is klimaatbewust en avontuurlijk. Je kunt gaan en staan waar je wilt. Ook in de internationale trein naar Provenchères-et-Colroy kan je meestal een fiets meenemen. In sommige gevallen mag je de fiets gratis meenemen, maar meestal is een apart fietskaartje nodig. In sommige omstandigheden heb je een aparte wagon voor fietsen. De regels voor reizen met een fiets kunnen per traject of maatschappij wisselen. Lees dit vooraf goed door. Een vouwfiets (ingeklapt) ziet de vervoerder als handbagage en kan je zonder speciaal ticket inchecken. Je kunt op plek van bestemming ook een OV-fiets huren.

Mogen huisdieren en honden meereizen?

Samen reizen met de hond in de trein naar Provenchères-et-Colroy kan vaak zonder problemen. De vervoerder stelt daarvoor wel bepaalde voorwaarden. Kleine honden die bij je op schoot passen of in een kooitje of mand passen mag je meestal zonder extra kosten meenemen. Als het gaat om grotere huisdieren is een apart ticket noodzakelijk. Meestal moeten ze aangelijnd zijn en een muilkorf kan noodzakelijk zijn. Deze regelgeving geldt niet voor Blindengeleidehonden. Je kunt de regels bekijken op de website van SNCF (www.sncf.com).